VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ČESKÉ SPOLEČNOSTI PITAGROSS S.R.O.!

S radostí Vás informujeme o hlavní ceně pro vítěze – 1 000 EUR.

Další festivaly:

Melodie Zimního Česká 03.01.2017 - 09.01.2017

Ohňostoj talentů 20.03.2017 - 26.03.2017

Festivalový program najdete zde.

Těšit se můžete na soutěže, profesionální porotu, zábavu a různé výlety.

Festivalu se mohou účastnit soubory různých žánrů: akademické a folklórní soubory, pěvecké skupiny, sólisté, choreografické skupiny, sólisté lidového a moderního tance, orchestry, dechové a lidové soubory, folkové skupiny atd.

dovolte nám představit naše festivaly.

Hlavním cílem našich festivalů je vytvořit otevřený prostor pro rozvoj mezinárodních a kulturních vztahů v oblasti hudební tvorby, poskytnout uměleckou a kulturní výuku dětem, podpořit vzájemné vztahy a porozumění dětí z různých zemí a kontinentů.

Na našich festivalech se potkávají skupiny různých žánrů, jako jsou akademické a folklórní sbory, pěvecké skupiny a sólisté, choreografické skupiny, sólisté lidového či moderního tance, orchestry, instrumentální skupiny, divadla atd.

Každý má možnost se zúčastnit soutěže a vystoupit v jedné z pražských koncertních síní. Každý účastník dostane diplom a suvenýr přímo od organizátorů.

Festivalová porota se skládá z uznávaných umělců z České republiky, učitelů hudby a choreografických institucí z Prahy. Jejich bohaté zkušenosti a maximální kvalifikace tak zajistí nezaujatý názor.

Seriózní a kreativní přístup k organizaci je výrazným rysem našich festivalů. Setkáte se zde se srdečným přijetím, skvělou náladou, bezpočtem pozitivních emocí a zůstanou vám živé vzpomínky!

Více informací najdete v sekci FESTIVALY a NAŠE PROJEKTY.